Nowosci
Credits
Highscore
Forum
Banery
Fabuła
Chat
Manual
Gazeta
BLOG
W tej chwili nieodbywa sie zadna sonda
Poprzednie sondy

Partnerzy

arkusze maturalne
Obsługa informatyczna Wrocław
Fotografia
Ginekolog Jelenia Góra
Domki pogorzelica
Alergolog Wrocław
ortodonta wrocław

Głosuj na nas w topliścieCrimson Creation RPG jest to gra on-line z gatunku Browser-Based RPG, w której gracz steruje swoją postacią za pomocą przeglądarki internetowej. W grze możliwa jest interakcja ze wszystkimi użytkownikami, niezależnie czy akutalnie są zalogowani. CCRPG wykracza grubo ponad możliwości typowego rpg i oprócz rozwijania samej postaci, toczenia walk czy zbierania przedmiotów można prowadzić np. własne przedsiębiorstwo, kupować nieruchomości, produkować własne bronie i rozprowadzać je na bazarach... To jednak tylko garstka funkcji , aby się przekonać o prawdziwym potencjale ccrpg musisz sam spróbować! Nie zwlekaj, zarejestruj się na dworze Karmazynowego Króla!Logowanie
Zaloz konto
Portal swiatow
Login:

Haslo:

Logujac sie akceptujesz regulamin!
Przypomnienie hasla

Miejsce: Panel informacyjny
Opis: Tutaj możesz dowiedzieć się co ciekawego dzieje się w świecie gry

News "" napisany przez dnia 23.12.2006

W dniu dzisiejszym rozpoczęta została budowa nowej gałęzi, która wyznaczać ma przyszły rozwój Crimson Creation. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, oprócz samych życzeń szykujemy Wam wiele niespodzianek większego i mniejszego kalibru. Zgodnie już z naszą tradycją w okresie świątecznym wzmożona będzie aktywność resetowania punktów ruchu i hp nie tylko o północy :)

Przejdźmy jednak do meritum. Odpalamy dzisiaj system questów ( to jest zadań ). Od dzisiaj każdy nowozarejestrowany gracz dostaje do wykonania kilka zadań automatycznie. Reszta starych graczy (nowych także) może zdobyć questy, które są do znalezienia w postaci zwojów. Po otwarciu zwoju dostajemy informację na temat zadania. Możemy się zgodzić lub odmówić. Dzięki wykonywaniu tych "wątków fabularnych", które z czasem będą wiązać się w jedną całość zdobywacie nie tylko pieniądze, doświadczenie i przedmioty, ale także punkty szacunku/respekt. Wielkość ta będzie nie tylko kolejną statystyką, ale wkrótce już zacznie wpływać na Waszą sprawność podczas walki (bonusy).

Questy będą dodawane systematycznie przez cały czas. Nie można dwa razy wykonać tego samego questy (chyba, że za pierwszym, drugim etc. razem się nam nie udało), dlatego ich ilość będzie wkrótce znaczna. Questy swoim poziomem trudności i skomplikowania będą podzielone na kategorie. Będą one dostosowane zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy (także pod względem nagród). W chwili obecnej questy są wyłącznie dla początkujących graczy - na dniach jednak pojawią się też te dla highlevel :)

Wydaje mi się, że większość odpowiedzi na niezliczoną ilość pytań, które Was trapią wyjdzie wkrótce "w praniu". Już za pare minut system zacznie działać (zapraszam na caravane, explore, do sklepow etc. ). W przypadku wystąpienia nie prawidłowości, proszę zgłaszać wszystko na kuba@kunkiewicz.pl System jest w fazie testów!


[Udostępnij na FB]

Komentarze:

~Sunrix [7] dnia 10.08.2008 23:25 napisał:
cool - wszystko działa.

 

Copyright by Crimson Interactive Marek Ajdukiewicz & Kuba Kunkiewicz 2005-2014 // Crimson Creation RPG Engine

faq // regulamin // o witrynie // kontakt // Kreator świata


Wygenerowano w: 0.00671 sekundy, 0.54743 MB